ارزش های ما


پایه‌های شرکت سینک الماس بر ارزش‌هایی بنیادین بنا شده که همواره راهنمای حرکت به روش شرکت است. همواره تلاش نموده‌ایم که با احساس مسئولیت در مقابل جامعه و با رعایت اصول اخلاقی کار کنیم. ما به قوانین کشور، حقوق اجتماعی و حفظ محیط زیست پایبندیم.
:: مسئولیت پذیری
در کلیه جنبه‌های کار بالا‌ترین استانداردهای اخلاقی را رعایت می‌کنیم. ما‌‌ همان کاری را که می‌گوییم انجام می‌دهیم و خودمان را در قبال تصمیمات و عملکردمان مسئول می‌دانیم.
:: مشارکت سازنده
ما تلاشی پایدار داریم برای اینکه مشارکتی پویا و تعاملی سازنده و مفید با مشتریان، شرکای تجاری، دولت، جامعه و یکدیگر داشته باشیم.
:: کار تیمی
تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌هایمان است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.
:: خلاقیت و نوآوری
به دنبال موقعیت‌های جدید و راه‌حل‌های خارق‌العاده هستیم. از خلاقیت و نوآوریمان برای دستیابی به روش‌هایی استثنایی و عملی استفاده می‌کنیم. با استفاده از تجربه و اراده‌مان با چالش‌ها روبرو می‌شویم تا نتیجه مطلوبی ارائه کنیم.
:: ممتاز بودن
همواره برای تداوم در بهبود عملکردمان تلاش می‌کنیم. اشتیاق برای رسیدن به نتایج مطلوب و فرای انتظار، عامل پیشرانش ما در کار است.
:: توجه به افراد و محیط زیست
بالا‌ترین اولویت ما توجه به سلامت و امنیت کارکنان و حفظ محیط زیست است. التزام به چارچوب‌های وضع شده به این منظور از بخش‌های جدانشدنی روش کار شرکت سینک الماس است.

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت سینک نگین الماس می باشد

طراحی و توسعه : شرکت وب رسان